508 247 805 smnaszdom@onet.eu

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasz Dom” ogłasza nabór do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę

Miejsce pracy: miejscowość Wysoka, gmina Łazy

Zakres obowiązków:

  • koszenie terenów zielonych,
  • pielęgnacja drzew i krzewów,
  • odśnieżanie,
  • wykonywanie prac porządkowych i konserwacyjnych.

Wymagania konieczne:

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • obsługa kosy spalinowej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

CV można składać:

  • w biurze Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasz Dom” ul. Fabryczna 4, 42-450 Wysoka,
  • na adres e-mail: smnaszdom@onet.eu

CV należy opatrzyć klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny:

  • tel.: 508 247 805
  • tel.: 512 602 498